Služby

Home / Služby

Kresba

Realistické obrazy s prvky fantasy. Hlavním motivem je vždy postava, portrét, protože lidské tělo samo o sobě je nekonečný zdroj inspirace a ač tisíckrát nakreslené, stále je co objevovat a toužit to ztvárnit na papíře. Obrazy jsou oceněné na uměleckých salonech u nás i ve Francii. Kresby jsou fixované, zarámované. Rámy se vyznačují osobitým a neotřelým designem, na výstavách vzbuzující velký zájem. Obrazy jsou volně prodejné.

S mojí kresbou získáte :
Mám zájem Ukázka prací

Portrét

Realistický portrét podle fotografie ve velikosti A4, A3, A2 podle kvality zaslané fotografie. Je možné zhotovit samostatný i skupinový portrét, lidi i zvířátka. Kresby jsou fixované, bez rámu. Portrét je hotový do 1 týdne od doručení fotografie. Ceny: A4 jednohlavý - 900,- Kč, za každou hlavu navíc 400,- Kč, A3 jednohlavý - 1.900,- Kč, za každou hlavu navíc 800,- Kč, A2 jednohlavý - 3.500,- Kč, za každou hlavu navíc 1.600,- Kč + poštovné

S mým portrétem získáte :
Mám zájem Ukázka prací

Ilustrace

Ilustrace dětských omalovánek, pexes, pracovních sešitů, komiksů, karet, kalendářů, knižní ilustrace, reklamní tvorba a mnoho dalšího. Vše co si umíte představit, jde nakreslit.

S mojí ilustrací získáte :
Mám zájem Ukázka prací

Karikatura

Karikatury podle fotografie i živě na Vašich akcích. Karikaturu lze zhotovit černobílou, nebo barevnou technikou pero, tuš, nebo pero, akvarel, nebo digitální karikaturu vytvořenou v PC. Pokud máte zájem o karikatury na Vašich akcích, jako jsou svatby, oslavy, večírky, firemní akce, veletrhy nebo slavnosti, stačí mě kontaktovat a rád přijedu. Ceny: A3 - pero, tuš - 300,- Kč / za každou hlavu navíc 100,- Kč, A3 - pero akvarel - 700,- Kč / za každou hlavu navíc 300,- Kč, Digitální karikatura - 800,- Kč / za každou hlavu navíc 400,- Kč (barvy RGB, formát JPEG, rozlišení po domluvě). Karikatura je hotová do 1 týdne od doručení fotografie.

S mojí karikaturou získáte :
Mám zájem Ukázka prací

Grafika

Grafické zpracování plakátů, letáků, pozvánek, certifikátů, diplomů, šanonů, desek, bannerů, vektorová grafika pro firemní loga a mnoho dalšího. Vše je ve finále připraveno ve formě tiskových dat, nebo je možné dodat hotové tisky. Podívejte se do referencí a kontaktujte mě.

S mojí grafikou získáte :
Mám zájem Ukázka prací

Scifi

Scifi obrazy a ilustrace pro časopisy. Moje obrazy jsou zastoupené v Galerii Nemesis Praha, která jako jediná sdružuje nejlepší české a slovenské scifi a fantasy autory. Spolupracuji se skvělým scifi portálem Vanili.cz, kde nejen že kresby uvidíte, ale můžete si je koupit v jedinečné sbírce povídek Vostrá pohoda, jejímž autorem je Jan Vavřička. Podívejte se na ni do projektů. Čtěte XB-1, kde vychází mé scifi ilustrace.

S mým scifi získáte :
Mám zájem Ukázka prací