Reference


IMAGE: anděl

Není jen kreslířem, grafikem, ilustrátorem - je skutečným umělcem, který i přes svůj neuvěřitelně široký rejstřík a vysokou profesionalitu, navzdory všem získaným oceněním,  zůstává pokorným a vstřícným. Nemá hvězdné manýry, ani přemrštěné požadavky – o to více je v něm kreativity, intuice, nadhledu, filigránské preciznosti a nevídané skromnosti. Osud tomu chtěl, že jsme se potkali - vlastně náhodou, ale tahle náhoda patří k těm šťastným…. A není to jen o „andělech“….. Ještě o něm uslyšíme….

 

Mgr. Alena Hynková, MBA

Magistrát města Plzně

Vedoucí Odboru sociálních služebIMAGE: Zamek Bor


„S Petrem spolupracuji už deset let, vytvořil pro náš zámek krásné pexeso a omalovánky, je tvůrcem karikatur, plakátů pro Zámecké historické slavnosti, namaloval pro nás pohlednice, pamětní listy a připravil ilustrace do knihy o historii městě Boru. Každá jeho práce  je precizně provedená, originální a vždy mě překvapí .....říkám si, jak je možné mít v hlavně tolik neotřelých nápadů. Za to Petra velmi obdivuji a přeji mu, aby i nadále byla jeho fantazie, preciznost, originalita i umělecká duše zárukou skvělé spolupráce. Nejenže je to vynikající výtvarník, ale také velmi vstřícný a pohodový člověk, na kterého se vždy mohu spolehnout.“

Ing. Galina Marianna Kortanová
Správce zámku BorIMAGE: Fraus


Naše Nakladatelství FRAUS spolupracuje s ilustrátorem Petrem Šrédlem už  druhým rokem.  Jeho ilustrace k našemu projektu Startovací balíček pro prvňáčky se staly velmi oblíbenými. Jsme velmi spokojeni s jeho přístupem ke spolupráci, zejména s dobrou komunikací a vždy včasným dodáním hotové práce.

 

Mgr. Ivona Ivicová
Marketingový specialista produkce pro 1. stupeň ZŠ